ul. Malownicza 31a, 02-272 Warszawa, tel./fax 22 846 22 02

DZIEŃ ZDROWEJ

ŻYWNOŚCI W NASZEJ SZKOLE!

17. 10. 2016 r. w Naszej Szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowej Żywności.

Uczniowie wszystkich klas degustowali zdrową przekąskę:

Więcej warzyw i owoców,

będziesz zdrowszy- to jest sposób!

Jedz świeże owoce, próbuj też warzywa, skreśl tłuszcze zwierzęce

- to rada życzliwa!

Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę plakatów o tematyce zdrowej żywności, prawidłowych zasad żywienia i zdrowego stylu życia.

W tym dniu odbył się konkurs na najpiękniejszą pracę plastyczną o tej tematyce. A warzywa i owoce doskonale nadają się na szkolną przekąskę!

DZIEŃ JABŁKA

Dnia 30 stycznia 2017 roku w  naszej szkole obchodziliśmy  Dzień Jabłka, z tej okazji odbył się quiz wiedzy o jabłku zarówno w Gimnazjum jak i Szkole Podstawowej. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą o jabłku w mitologii, religii, literaturze  i biologii , rozwiązywali   matematyczne zadania i opisywali sady pełne jabłoni.

W trosce o zdrowe nawyki żywieniowe w  szkole  tego dnia uczniowie zostali  poczęstowani zdrowym jabłkiem. Była to też okazja, aby przypomnieć, że  jedzenie warzyw i owoców jest podstawą, aby zapewnić sobie zdrowie, witalność i zminimalizować ryzyko wielu chorób.

Z tej okazji uczniowie przygotowali plakaty o jabłku, na korytarzu szkoły wyeksponowali gazetkę na temat odmian i właściwości odżywczych jabłka.

PRACA NASZEJ UCZENNICY Z KLASY 6 B.

Wyniki Quizu o Jabłku.

Miejsce klasy:

Klasa II B

Klasa VI B

Klasa III A

Klasa IV A

Klasa II C

Klasa V A

Klasa V B

Wielkie Gratulacje, Dyplomy i Nagrody dla Wygranych Klas!

Praca wykonana przez ucznia z klasy I B.

Uczniowie, którzy uczestniczyli w Quizie wiedzy o Jabłku. Reprezentanci klas IV- VI SP.

Nasze certyfikaty

JAK DO NAS TRAFIĆ?